Kalendár akcií

KVĚTEN 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Enkaustické demo I

Pre tých, ktorí chcú len malý dotyk tejto úžasnej Európskej techniky.

120 minút kreatívnej zábavy:  spoznávanie európskej maliarskej techniky s voskom, vytváranie prvých štruktúr ako aj jednoduchých krajiniek na rozmeroch A6 a A5 enkaustického papiera.

viac o kurze Enkaustické demo I

Enkaustické demo II

Pre tých, ktorí chcú zažiť malý dotyk tejto úžasnej Americkej techniky.

120 minút kreatívnej zábavy: spoznávanie americkej maliarskej techniky s voskom vytváranie prvých koláží a štruktúr na drevených doskách v rozmeroch A5.

viac o kurze Enkaustické demo II

Prvý kontakt

Pre tých, ktorí chcú zažiť prvý kontakt s nezvyčajným.

Na tomto 1-dňovom kurze sa naučíte základy Európskej techniky:

viac o kurze Prvý kontakt

Zem

Pre tých, ktorí chcú zažiť jadro neuveriteľného.

Na tomto 1-dňovom kurze sa naučíte základy Americkej techniky.

viac o kurze Zem

Vietor

Vietor, pohyb vzduchu je jedným z najobľúbenejších elementov v enkaustike. S teplovzdušnou pištoľou sa bude vosk pohybovať na váš rozkaz ! Teplý vzduch sa používa pri Európskej aj Americkej technike. Budete mať možnosť vyskúšať obe techniky.

viac o kurze Vietor

Oheň

Neprekonateľný zdroj tepla na zvládnutie vosku. Áno, naozaj budete používať oheň pre Vašu tvorbu! Oheň je dôležitou súčasťou Americkej techniky aj studenej techniky MPO. Budete mať možnosť vyskúšať obe techniky.

viac o kurze Oheň

Hlbočina

Vyberte si akúkoľvek techniku a ponorte sa do nej. Vyberte si kam a ako hlboko sa chcete ponoriť. Tento kurz je navrhnutý podľa vašich špecifických nápadov a fantázie.

viac o kurze Hlbočina

Bádanie

Počas týchto 3 intenzívnych dní, budete kráčať vami vybranou cestou: Európska, Americká alebo studená technika? Alebo každý deň iná technika? Voľba je len na vás. Lektor vám pomôže cez malé prekážky pri každom vašom kroku ktorý urobíte pri bádaní enkaustického sveta.

viac o kurze Bádanie

Nekonečno

Kurz je určený pre tých, ktorí už majú základy za sebou a chcú ďalej bádať možnosti využitia tejto úžasne všestrannej techniky. Tento kurz silne rozvíja intuíciu a fantáziu! Tvorí sa so všetkým a na všetkých povrchoch. Účastník sa naučí miešať aj vlastné vosky. Tu už nič nie je nemožné, nie sú žiadne hranice.

viac o kurze Nekonečno

Cesta

Tento kurz je určený pre tých, ktorí sa chcú venovať enkaustike profesionálne. Kurz je rozdelený na 5 častí - 5 stretnutí, ktoré sa konajú v mesačnom odstupe.

viac o kurze Cesta